Täidan elektroonilise taotluse Luunja vallale

Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!

Koha kasutamine Luunja valla lasteaia valverühmas

19.05.22

Luunja valla lasteaiad on juulikuus kollektiivpuhkusel. Kollektiivpuhkuse ajaks avatakse valverühm ühes Luunja valla lasteaias. 2022. aasta juulis tegutseb valverühm Midrimaa lasteaias aadressil Pajula tee 2, Luunja vald. 

Valverühma kohta saavad kasutada Luunja valla lapsed, kellel on koht Luunja valla lasteaias. Valverühma kasutamiseks tuleb valda esitada avaldus. Avalduse esitamiseks palun logige sisse kodulehe vasakult ülevalt nurgast. Kui laete alla avalduse blanekti, siis palun saatke see aadressile vald@luunja.ee.

Valverühm on komplekteeritud segarühma põhimõttel. Valverühmas võivad õpetajad vahetuda vastavalt nende töögraafikule. Valverühmas on lapsed erinevatest lasteaedadest ja erinevas vanuses.

Suvise valverühma kasutamisel tuleb lapsevanemal lasteaia kohatasu tasuda terve juulikuu eest. Suhtlus valverühma vanemate ja lasteaia vahel ei toimi Eliisi kaudu, vaid lasteaia üldmeili abil. Valverühma toitlustus ostetakse teenusena sisse toitlustusasutuselt ning seetõttu võib toiduraha praegusega võrreldes muutuda.

LAE ALLA TAOTLUSE BLANKETT

 

Vaata kaLuunja valla koolieelsetesse lasteasutustesse laste vastuvõtmise ja väljaarvamise kord