Kultuuri- ja spordistipendiumi taotlemine

Kultuuri- ja spordistipendiume saab taotleda spordi- ja kultuuripoliitika seisukohalt oluliste projektide läbiviimiseks või valla esindamiseks erinevatel võistlustel. Stipendiumitaotlust saavad esitada Luunja valla kodanikud, alaealise lapse puhul tema seaduslikud esindajad. Stipendiumi taotlemine toimub avaliku konkursi korras.

 

Toetust on võimalik taotleda:

  • digitaalselt täites avalduse allpool. Avalduse esitamiseks on vajalik sisselogimine. E-vormid on eeltäidetud rahvastikuregistrist tulenevate isikuandmetega, mis kuvatakse vormi peale ID-kaardi või mobiil-ID kaudu lehele sisselogimist. ID-kaardiga sisselogimiseks on vajalik PIN1 ning taotluse/avalduse allkirjastamiseks PIN2. Arvutisse peab olema allalaetud ja installeeritud ID-tarkvara. Mobiil-ID puhul peab telefonis olema vastav SIM-kaart ning samuti teadma PIN1 ja PIN2 paroole. Avaldus on korrektselt esitatud, kui peale digiallkirjastamist näete kinnitusteadet: ''Sinu päringu töötlemine oli edukas. Vormi saaja nimi: Luunja vallavalitsus'' 

 

  • paberkandjal (laen alla blanketi täitmiseks). Täidetud avaldus tuleb esitada valda kas skaneeritult e-postiga aadressil vald@luunja.ee, tavapostiga aadressil Puiestee 14 Luunja alevik või kohale tuues, E-R ajavahemikul 08:00-16:30.
Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!