« Tagasi

Otsime „Kauni Eesti kodu“ kandidaate

Eesti Kodukaunistamise Ühenduse konkurss "Kaunis Eesti kodu" kutsub osalema Luunja valla kodusid.

Luunja Vallavalitsus ootab infot ilusate Luunja valla kodude kohta. Esitada võib nii kodusid, ridaelamuid kui tootmishooneid. Luunja vallas ringi sõites näeb imekauneid kodusid ja hoolitsetud ettevõtteid, näitame neid ka teistele!

Kuigi aiapidaja ei ole kunagi oma aiaga lõplikult rahul ja arvab, et ikka vajab mõni taim ümberistutamist või väljajuurimist, ikka on midagi, mis on pooleli või midagi, mis vajab uuendamist, ei tohiks sellepärast konkursil osalemisest loobuda. Ettepanekuid võib teha igaüks, vajalik on omaniku või valdaja nõusolek. Kui teha oma tuttava nimel ettepaneku, tuleb lisada ka selle isiku kontaktandmed, et saaksime enne küllatulekut ühendust võtta.

Konkurss hõlmab traditsioonilisi kodusid ja teisi kauneid objekte (eramud, väikesed ühismajad, korterelamud, maakodud, suvilad, hotellid, turismitalud, koolimajad, seltsimajad, kirikud ja muud kultushooned, kaldad, järved, tiigid, parkmetsad jne).

Konkursi „Eesti kaunis kodu" kontaktisikuks Luunja vallas on menetleja Küllikki Tokman.
Info kandidaatide kohta on oodatud vallavalitsuse e-maili aadressidel luunjavv@luunja.ee, kyllikki@luunja.ee või telefonidel 741 7319 ja 741 7239.
Ootame ettepanekuid ja osalemissoove hiljemalt 25. juuniks 2020.a.