« Tagasi

Vald tunnustas vabariigi aastapäeva aktusel silmapaistvaid vallakodanikke

Luunja vald tunnustas Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud aktusel silmapaistvaid vallakodanikke ja tänas neid valla heaks suure pühendumuse ja südamega tehtud töö eest.

Sel aastal pälvisid tunnustuse Tea Pendla, Lea Tali, Riina Belov, Helgi Kiik, Kristel Lempu, Edma Dovnar ning Luunja korvpallinaiskond. 

Tea Pendla
Lohkva lasteaia direktor

Tegusa ja asjatundliku juhina käivitas Tea aastate eest uue lasteaia ning selle eestvedajana on jätnud tugeva jälje valla alusharidusse. Tea on kindlameelne, sõnakas ja oma valdkonnas pädev, lisaks kutsetööle räägib julgelt kaasa ka oma kodukoha asjades.

 

Lea Tali          
Lohkva raamatukogu kauaaegne töötaja. Tartumaa parim raamatukoguhoidja 2006. a.

Lea suur entusiasm ning harukordne oskus laste ja noortega toimetada on toonud raamatute juurde palju huvilisi. Lea on ääretult tore ja positiivne inimene, kellega koos tunneb igaüks end mõnusalt.  

Edma Dovnar
Luunja vallavalitsuse kauaaegne raamatupidaja.

Edma on olnud meie finantsosakonna raudvara, väga pühendunud, töökas, korrektne ja usaldusväärne. Inimesena tagasihoidlik, samas soe ja sõbralik.

Helgi Kiik       
Luunja kultuurimaja kauaaegne töötaja, huviringide juhendaja.

Helgi on mitmekülgne ja loov. Lisaks kunstiga tegelemisele ja huvile aianduse vastu on ta juhendanud paljusid lapsi ja noori. Peale selle on Helgi agar ja hooliv kogukonna asjadega toimetamisel, olgu tegemist suusaradade rajamise või keskkonnamuredega. 

Riina Belov
Luunja raamatukogu töötaja.
Tartumaa parim raamatukoguhoidja 2022. a.
Aasta maaraamatukoguhoidja nominent 2022. a.

Riina on oma usina toimetamisega viinud raamatud sõna otseses mõttes kohale laste ja noorte juurde ja äratanud paljude huvi selle imepärase maailma vastu.

Kristel Lempu            
Luunja lasteaia Midrimaa logopeed, mitmete lasteraamatute autor ning Luunja valla sünnipäevaks välja antud trükise kaasautor.

Kristel on väga positiivne ja hooliv, alati valmis kaasa lööma ja kaasa mõtlema erinevatel teemadel, vajadusel tooma välja kitsaskohti ja pakkuma lahendusi.

Luunja korvpallinaiskond, treener Rauno Kiuru

Naiskond saavutas Eesti naiste esiliigas 2021/22 hooajal III koha. Naised on alati valda esindamas, olgu see suvemängudel või talimängudel.

Eesti Vabariigi 105. aastapäeva kontsertaktuse pildigalerii.