« Tagasi

Tartumaa Hea Teo tunnustamiseõhtul auhinnati ka Luunja valla head tegu

25. jaanuaril toimus Lodjakojas Tartumaa Hea Teo tunnustamiseõhtu, kus pälvis auhinna ilma projektita sündinud tegu 2021 kategoorias Kavastu ranna-ala korrastamine.

Luunja vallale tõi tunnustuse kohaliku kogukonna, vallaelanike ja ettevõtjate koostöös korrastatud Kavastu rannaala, mis on hea näide, et kui inimestel on soov ja tahe, siis üheskoos saab tehtud suuri ja vajalikke asju. Kokku aitasid rannaala korrastada 11 inimest, lisaks Mammut Element OÜ ja SA Luunja Varahaldus. Kopaga tuli appi ettevõtja Aivar Armulik ning suurt tuge pakkus Tiigi talu noorperemees Henry-Heiki Ein. Tunnustamiseõhtul võtsid auhinna vastu Tarvo Laas ja Iren Hansen.

Tartumaa Hea Teo tunnustuskonkursi ülesanne on juba alates 2010. aastast tõsta esile innukalt tegutsenud kodanikuühendusi, vabatahtlikke, vabaühenduste toetajaid ja mõnd ilma projektita sündinud tegu. Parimaid aitasid kandidaatide seast välja valida Tartu Ärinõuandla, Tartumaa Omavalitsuste Liidu, Kodukant Tartumaa ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad.

Tartumaa Hea Teo konkursil anti tunnustus välja neljas kategoorias:

  • Vabaühenduste tegevuse toetaja 2021 tiitli sai Terminal Oil Grupp/AS Tartu Terminal.
  • Ilma projektita sündinud tegu 2021 on Kavastu rannaala korrastamine.
  • Tartumaa mittetulundusühendus 2021 tiitli pälvis Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Puhja Kogudus.
  • Tartumaa vabakondlane aastal 2021 on Mare Rajamäe.

Loe sündmusekajastusest täpsemalt Tartu Postimehest.