« Tagasi

Luunja vallas kehtivad piirangud seoses nakkushaiguse leviku tõkestamisega

Täna kogunes Luunja valla kriisikomisjon, kus otsustati vastavalt Vabariigi Valitsuse väljakuulutatud eriolukorrale peatada valla raamatukogude, noortekeskuste, kultuuri- ja vabaajakeskuse, huvi- ja spordiringide tegevus kuni 31.03.2020.

Järgmine kriisikoosolek toimub esmaspäeval, 16. märtsil ning vajadusel tehakse koheselt uued otsused.

Kriisikomisjoni ettepanekul otsustas vallavalitsus nakkushaiguse leviku tõkestamiseks kuni 31.03.2020:

  • vallavalitsusel ja hallatavatel asutustel mitte planeerida lähetusi, ekskursioone ja õppereise välisriikidesse, juba planeeritud lähetused, ekskursioonid ja õppereisid tühistada või edasi lükata;
  • vallavalitsusel ja hallatavatel asutustel mitte korraldada seminare, vastuvõtte jm üritusi.

Vallavalitsus jätkab tööd, kuid vallamaja uksed on suletud. Kodanike teenindamine toimub telefoni ja e-posti teel. Palume võimaluse korral kõigil esitada vajalikud avaldused, taotlused ja dokumendid elektrooniliselt või posti teel ja lükata vallavalitsuse külastust edasi. 17. ja 24. märtsil EI TOIMU Luunja Vallavalitsuses kodanike vastuvõttu.

Seoses COVID-19 koroonaviiruse leviku tõkestamisega suletakse ajutiselt (alates 14.03.2020-31.03.2020) järgnevad asutused:

  1. Luunja Keskkool
  2. Luunja Kultuuri – ja Vabaajakeskus
  3. Lohkva raamatukogu
  4. Luunja raamatukogu
  5. Kavastu raamatukogu
  6. Kavastu Algkool-Lasteaed kooli osa
  7. Luunja saun

Palume kõigil jälgida ametlikku infot:

Vastavalt Terviseameti soovitusele tuleb kõigil neil, kes saabuvad riskipiirkondadest, jääda kaheks nädalaks koju ning vältida liikumist rahvarohketes kohtades. Haigustunnuste ilmnemisel tuleb telefoni teel konsulteerida oma perearstiga või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220. Tervisliku seisundi järsul halvenemisel helistage 112.