LUUNJA VALLAVALITSUS

Tööaeg: E-R 8.00-17.00

Aadress: Puiestee tn 14 Luunja alevik 62222 Tartu maakond

Reg. nr: 75003476

Telefon: +372 741 7319

E-post: luunjavv@luunja.ee

Arveldusarve: Swedbank EE982200001120133283

 

Vallavalitsuse teenistujate kontaktid

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Aare Anderson Vallavanem 741 7100,  520 0794 aare@luunja.ee  
Aime Koor Vallasekretär 741 7318, 529 3633 aime@luunja.ee  
Raido Kutsar Majandusnõunik 741 7103, 5887 6203 raido@luunja.ee  
Hille Luts Pearaamatupidaja  741 7274 hille@luunja.ee  
Edma Dovnar Raamatupidaja 741 7102 edma@luunja.ee  
Kadri Sõrmus Haridusnõunik 741 7234 kadri@luunja.ee  
Kairit Pahk Sotsiaalnõunik   741 7101, 5660 8847  kairit@luunja.ee  
Ene Madissalu Lastekaitsespetsialist 741 7260, 5332 5950 ene@luunja.ee  
Tamur Tensing Ehitus- ja keskkonnanõunik 741 7225, 502 6497 tamur@luunja.ee  
Teivi Leis Maanõunik 741 7323, 5309 9088 teivi@luunja.ee  
Evelin Karjus Planeeringute nõunik 741 7217 evelin@luunja.ee  puhkus 26.08-22.09.2019
Küllikki Tokman Menetleja 7417 239, 5330 5546 kyllikki@luunja.ee  
Katrin Madisson Registripidaja-sekretär 741 7319 katrin@luunja.ee  

 

  Vastuvõtt toimub teisipäeviti, vahemikel 09:00-12:00 ja 13:00-16:00; teistel päevadel toimub vastuvõtt kokkuleppeliselt.

Luunja valda teenindab:

  • Lõuna prefektuuri Tartu politseijaoskonna piirkonnakonstaabel Argo Lääts

e-post: argo.laats@politsei.ee

tel: 5330 7105

vastuvõtt: Luunja vallamajas (Puiestee 14, Luunja alevik) T 9.00 - 11.00

 

  • Lõuna prefektuuri Tartu politseijaoskonna noorsoopolitseinik Kirsika Jõks

e-post: kirsika.joks@politsei.ee

tel: 5300 7283

 

  • Metsahoiu spetsialist Priit Pääslane

e-post: priit.paaslane@keskkonnaamet.ee

tel: 5157 852

vastuvõtt: Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni Tartu kontoris (Aleksandri tn. 14, II korrus, kabinet 212) iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval ajavahemikus 10-12 ning 13-14.