Huviringis osalemise toetuse taotlemine (vähekindlustatud peredele)

Vähekindlustatud peredele on võimaldatud taotleda toetust lapse või noore huviringis osalemiseks või huviringis vajalike vahendite ostmiseks. Hüvitamiseks võib esitada jooksva aasta sees tehtud kulutusi. Toetuse saamiseks tuleb täita taotlus ja lisada sellele kuludokument (nt arve) ning maksmist tõendav dokument (nt maksekorraldus, ostutšekk). 

Vaata ka Huvihariduse ja huvitegevuse toetuse maksmise kord Luunja valla vähekindlustatud perede lastele ja noortele.

 Lisa taotlusele! Lae alla ja täida tabel "andmed pereliikmete ja sissetulekute kohta

 

Toetust on võimalik taotleda:

  • digitaalselt täites avalduse allpool. Avalduse esitamiseks on vajalik sisselogimine. E-vormid on eeltäidetud rahvastikuregistrist tulenevate isikuandmetega, mis kuvatakse vormi peale ID-kaardi või mobiil-ID kaudu lehele sisselogimist. ID-kaardiga sisselogimiseks on vajalik PIN1 ning taotluse/avalduse allkirjastamiseks PIN2. Arvutisse peab olema allalaetud ja installeeritud ID-tarkvara. Mobiil-ID puhul peab telefonis olema vastav SIM-kaart ning samuti teadma PIN1 ja PIN2 paroole. Avaldus on korrektselt esitatud, kui peale digiallkirjastamist näete kinnitusteadet: ''Sinu päringu töötlemine oli edukas. Vormi saaja nimi: Luunja vallavalitsus'' 
  • paberkandjal (laen alla blanketi täitmiseks). Täidetud avaldus tuleb esitada valda kas skaneeritult e-postiga aadressil luunjavv@luunja.ee, tavapostiga aadressil Puiestee 14 Luunja alevik või kohale tuues, E-R ajavahemikul 08:00-17:00.
Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!