Huvitegevuse/huvihariduse toetuse taotlus juriidilistele isikutele

Huvihariduse ja -tegevuse toetusega soovitakse muuta huvitegevus Luunja valla laste jaoks kättesaadavamaks, mitmekülgsemaks ja kvaliteetsemaks ning toetuse taotlemine läbipaistvamaks. Toetust makstakse teenusepakkujale 7-19-aastaste Luunja valda sisse kirjutatud laste/noorte eest pearahapõhiselt.

Toetuse saamiseks tuleb esitada taotlus. Tartu Spordiliitu kuuluvad klubid ei pea eraldi taotlust esitama (ühistaotluse esitab Spordiliit).

Otsused 2022. aasta toetuste kohta teeb Luunja vallavalitsus eelarvevõimalusi silmas pidades. Taotlejaid teavitatakse toetamise otsustest e-posti teel.

 

Toetust on võimalik taotleda:

  • digitaalselt täites avalduse allpool. Avalduse esitamiseks on vajalik sisselogimine ID-kaardi või mobiil-ID kaudu. ID-kaardiga sisselogimiseks on vajalik PIN1 ning taotluse/avalduse allkirjastamiseks PIN2. Arvutisse peab olema allalaetud ja installeeritud ID-tarkvara. Mobiil-ID puhul peab telefonis olema vastav SIM-kaart ning samuti teadma PIN1 ja PIN2 paroole. Avaldus on korrektselt esitatud, kui peale digiallkirjastamist näete kinnitusteadet: ''Sinu päringu töötlemine oli edukas. Vormi saaja nimi: Luunja vallavalitsus'' 
  • paberkandjal (laen alla blanketi täitmiseks). Täidetud ja allkirjastatud avaldus tuleb esitada valda kas skaneeritult e-postiga aadressil vald@luunja.ee, tavapostiga aadressil Puiestee tn 14 Luunja alevik või kohale tuues, E-R ajavahemikul 08:00-16:30.

 

Selleks tegevuseks pead olema sisselogitud!