Lisaks tegutsevad Luunja vallas ka

  • Huck Adventures

Huck  Adventures pakub seisklusi Emajõel.

Sõit Hucki Jõelaevaga Tartust piki Emajõge Luunja silla alla Vanajõele, seal hulpivasse jõesauna on mõnusalt rahulik ja hääletu. Suurepärane võimalus võtta aeg maha, nautida einet ja rüübet laua taga istudes või grillides liha, jälgides kiiretult mööduvaid ja muutuvaid jõekaldaid. Soovi korral võib õngitseda või loopida spinningut otse laeva pardalt. Või lihtsalt istuda sõpradega, nautida head ja paremat ning lobiseda, kuni saun köeb.

Hucki Jõesaun kujutab endast kuni 12 inimest mahutavat parvsauna. Jahutamiseks võib hüpata Emajõe kargesse vette ning ronida seejärel taas käbedalt saunalavale.

Korraldame ka kalapüügiretki kogenud instruktorite juhendamisel Emajõe ja Peipsi parimatesse püügikohtadesse. Samuti teeme huvi- või piknikureise Emajõel, Peipsi ja Võrtsjärvel, soovi korral koos söökide ja jookidega.

Meil on ka paadi- ja kaatrirent. 
Tunne lühikesest eesti suvest rõõmu!

 

  • Sõrmuse talu

Kõivu küla, Luunja vald, telefon 5051 010

Sõrmuse Turismitalu asub Tartumaal Luunja vallas Tartu kesklinnast 14 km kaugusel.

Meil on suur põlispuudega ümbritsetud privaatne plats erinevate ürituste läbiviimiseks: sünnipäevad, lõpupeod, suvepäevad, kokkutulekud, sõpruskondadega grilliõhtud, talvepäevad, vastla- ja jõuluüritused jne.

Suvel saab tiigis ujuda, talvel jääl uisutada ja karussellitada. Saunamõnude nautimiseks on tiigi ääres omanäoline ökosaun.

Meil on ka grillikoda, püstkoda, lõkke- ja telkimisplats, parkimisala. Palliheitlusi saab pidada võrkpalliväljakul.

Korraldame Huvisõite Emajõel, samuti Peipsile ja Piirissaarele. Samuti pakume vankri- ja reesõiduelamusi, vibulaskmise, noolemängu ja petanque mängimise võimalust.

Talus leidub ka põnevaid koduloomi.