Vallavalitsus

LUUNJA VALLAVALITSUS

Üldtelefon    +372 741 7319

faks               +372 741 7398

e-post           luunjavv@luunja.ee

Puiestee 14, Luunja alevik

Tartu maakond 62222
Registreerimiskood: 75003476 

Arveldusarve
Swedbank EE98 2200 0011 2013 3283



Vallavanem  Aare Anderson aare@luunja.ee 

Tel  741 7100,  520 0794
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-11.00 

Ametiülesanded ja CV vt  vallavanem 



Vallasekretär  Aime Koor  aime@luunja.ee 
Haridus: kõrgem (zooinsener), valla- ja linnasekretäride kutseõpe
Tel  741 7318, 529 3633
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Vallasekretär

 


Majandusnõunik   Raido Kutsar   raido@luunja.ee

Haridus: kõrgem (loodusteadus)

Tel 741 7103, 5887 6203

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Majandusnõunik


Pearaamatupidaja Hille Luts  hille@luunja.ee

Haridus: kõrgem (ettevõtlus ja finantsjuhtimine)

Tel 7417 274

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00 
Ametijuhend: Pearaamatupidaja 



Haridusnõunik Kadri Sõrmus kadri@luunja.ee

Haridus: kõrgem  (eesti keele ja kirjandus)

Tel 741 7234

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Haridusnõunik

 


Sotsiaalnõunik  Kairit Pahk kairit@luunja.ee

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)
Tel  741 7101, 5660 8847
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Sotsiaalnõunik 



Lastekaitsespetsialist Ene Madissalu ene@luunja.ee

Haridus: kõrgem (halduskorraldus) 

Tel 741 7260, 5332 5950

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Lastekaitsespetsialist


Lastekaitsespetsialist Ruth Teino

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)

Teenistussuhe  peatatud



Ehitus- ja keskkonnanõunik  Tamur Tensing   tamur@luunja.ee  
Haridus: kõrgem (veemajandus)
Tel  741 7225, 502 6497
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00  

Ametijuhend: Ehitus- ja keskkonnanõunik



Maanõunik   Teivi Leis teivi@luunja.ee                                      

Haridus: kõrgem (kinnisvara planeerimine) 

Tel 741 7323, 5309 9088
Vastuvõtuaeg:  T ja N kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Maanõunik




Planeeringute nõunik  Evelin Karjus evelin@luunja.ee

Haridus: kõrgem (maastikuarhitektuur)  

Tel 741 7217

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Planeeringute nõunik


Menetleja  Küllikki Tokman   kyllikki@luunja.ee
Haridus: kesk
Tel 7417 239, 5330 5546

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Menetleja

 

Registripidaja-sekretär  Katrin Madisson katrin@luunja.ee
Haridus: kõrgem (loomakasvatus), valla- ja linnasekretäride kutseõpe

Tel  741 7319

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00
Ametijuhend: Registripidaja-sekretär

 


Raamatupidaja  Edma Dovnar  edma@luunja.ee 
Haridus: kõrgem (raamatukogundus)
Tel  741 7102
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00
Ametijuhend: Raamatupidaja
 


Luunja valda teenindab metsahoiu spetsialist

Priit Pääslane priit.paaslane@keskkonnaamet.ee

Tel 5157 852

Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni Tartu kontoris (Aleksandri tn. 14, II korrus, kabinet 212)

iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kella 10-12 ning 13-14




 

Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011
MWeb