Lastelaulupidu 150 - ideekonkurss avatud!

Luunja vallavalitsus kuulutas välja ideekonkursi, et leida parim kunstiline lahendus lastelaulupeo 150. aastapäeva tähistamiseks.

Saada oma idee konkursile!

Võimalus tunnustada noortevaldkonna tegijaid! 

Kas tunned mõnd vahvat noorsootöötajat? 1. novembrini on võimalik esitada noorsootöötajaid tunnustuskonkursile! Esitamise vorm on kättesaadav Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebis

Taotle stipendiumit oma ande arendamiseks!

Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond allfondina tegutsev Lastekaitse Liidu Fond toetab iga-aastaselt põhi- või keskharidust omandavaid andekaid õpilasi, eesmärgiga laiendada võimalusi oma ande edasiarendamiseks.

Personaalset stipendiumit jagatakse välja alates 2003. aastast, osalemiseks aineolümpiaadidel, konkurssidel või spordivõistlustel, aga ka huvi-, spordi- või keeltekooli (ringi) õppemaksu tasumiseks.

Stipendiumitaotlusi võetakse vastu 1. septembrist kuni 15. oktoobrini.

MTÜ Lastekaitse Liit tänab ACE Logistics Estonia AS meeskonda ja kliente, kelle toetusel tuleb 2019. aasta stipendiumiteks jagamisele 10 000 eurot.

Rohkem informatsiooni ja abi taotlemisel leiad : https://www.lastekaitseliit.ee/lastekaitse-liidu-fond/

Head Luunja valla mehed! 

Kampaania "Pikema sõpruse päev" kutsub liituma"

Pikema sõpruse päeva eesmärk on panna mehed iseendast rohkem hoolima ning oma tervist regulaarselt kontrollima. Nii saab elada rohkem aastaid tervena, olla õnnelikum isa, sõber veel pikkadeks aastateks, vanaisa, kes näeb ka lapselapsi.

Loe lisaks ja registreeru siin