« Tagasi

Edasilükatud: Lastelaulupeo 150. juubel toimub 29.-30. mail 2021

Viimane nädal on toonud mitmeid sõnumeid, mis on pannud Lastelaulupeo 150. sünnipäeva korraldajaid tõdema, et laulupidu soovitud kujul pole selle aasta mais võimalik korraldada - isegi kui käiku läheb kõige parem stsenaarium ja Eesti saab koolid avada mai alguses, ei jää kooridel piisavalt aega, et Lastelaulupeoks ette valmistada. Lisaks loomulikult soovitused Kultuuriministeeriumi ja Kultuurkapitali juurest, et selle aasta maikuusse suurte sündmuste planeerimine pole mõistlik.

Seega oleme otsustanud, et Lastelaulupeo 150. sünnipäev kestab terve aasta ja saab hoopis ilusa punkti laulupeoga Luunjas 29.-30. mail 2021. Aasta jooksul on mitmeid väiksemaid üritusi, mis aitavad tõmmata tähelepanu laste laululustile ja kooridele. Anname aegsasti planeeritust teada, kõigil soovijatel on võimalik hääled soojaks laulda ja teiste kooridega mõnusat kontakti hoida.

Kõik koorid, kes sel aastal end Lastelaulupeole registreerisid, saavad eelisjärjekorras seda teha uuel aastal, registreerumine laulupeole algab novembris 2020.

Korraldajad tänavad kõiki juba tehtud suure-suure töö eest, laulmiseni aasta pärast! 

Eve Paap
Lastelaulupeo 150. sünnipäeva kunstiline juht

Kadri Sõrmus
Luunja valla haridusnõunik

Lisainfo: Maarja Ülper, Lastelaulupeo projektijuht, +372 52 579 06 või maarja.ylper@gmail.com