Majutus ja toitlustus

Kapteni Kelder on paik, kus saab mõnusalt süüa-juua ja lõbutseda.


 Siin käib ka Captain Morgain pidutsemas, kui taas Emajõge pidi teel on.

 

Sobiv koht pidada erinevaid sündmusi meie juures  olenemata põhjusest. Süüa saab mehe moodi ja kaasa ka pannakse, kui soovi on. Kapteni Keldris on kohti 80le, väikses aardekambris on mõnus olla kuni 12 liikmelise seltskonnaga.


Tule üksi või seltskonnaga, mööda maad või jõge – alati oled tere tulnud ja oodatud. Kaptenitele 15% soodustust garanteeritud. Loodame õige pea avada ka terrassi, kus on võimalik nautida aluste liikumist Emajõel, sumedat suveööd ja mõnusaid kaaslasi.

 

Täpsem info Facebookis
KÜLALISTEMAJA VARASTATUD PARVE HOTELL  

 

Asub Kavastu külas, Luunja vallas Tartumaal. Mööda maanteed Tartu linna piirist 19 km ja mööda Suur-Emajõge 20 km kaugusel. Piki veeteed on siit Peipsi järveni 16 km.
Hoone asub Kavastu mõisa pargis maalilise Emajõe ürgoru vasakul nõlval Kavastu parve vahetus läheduses. Tubadest avanev vaade on kaunis igal aastaajal.

Ettetellimisel pakutakse majutust ja toitlustust mugavustega kahe- ja kolmekohalistes tubades, kokku kuni 32 inimesele. Lisavoodite kasutamisel lisandub täiendavalt kuni 4 kohta. Sama suure seltskonnaga on võimalik korraldada õppepäevi, seminare, koosviibimisi jms. Kohapeal on ka sauna kasutamise võimalus. Ettetellimisel ja värske kala olemasolu korral võimalus süüa ahjusooja suitsukala või omapüütud kala ise kohapeal suitsetada.

 

Territooriumil saab telkida ja autokaravaniga peatuda, teha lõket ja grillida. Pargis on platsid võrk- ja korvpalli mängimiseks. Külaliste autoparkla asub suletud ja valgustatud hoovis. Veesõidukitega tulijate jaoks on valgustatud ja turvakaameratega varustatud randumiskoht.

 

Aadress
Kavastu, Luunja vald, TARTUMAA, 62204
Telefon
730 2100; 522 6185
E-mail
Saada e-mail
 


Legend nime saamisest

1980-te lõpus ühel sügisesel pärastlõunal sattusid Kavastus Emajõe äärde kaks härrasmeest, kellest üks oli soomlane. Koha järgi võis arvata, et sealt kunagi ka parvega jõe teisele kaldale sai. Meeste tähelepanu köitis natuke viltu vajunud päevinäinud majake, mille plekist torukorstnast õrn suitsuvine taeva poole tõusis. Uksele koputamine tulemust ei andnud, kuid selle avades lõi vastu tugev alkoholi- ja tubakalõhn ning määrdunud tekiserva alt paistsid varbad, mis kaua seepi polnud näinud. Külaliste "tere" peale ilmus teki alt nähtavale ka varvaste omaniku paistes ja karvane nägu. Küsimusele "Mis sa siin teed?" tuli vastus: "Valvan parve". Seepeale tundsid külalised huvi, kus siis parv on. Vastuseks saadi, et parv olla juba mitme aasta eest ära varastatud.

Vaatamata sellele, et parve enam ammu polnud, jooksis parvemehe palk ikka edasi. Nõukogude süsteemis oli kõik võimalik! 
Seda legendaarset lugu kajastas tookord laialdaselt ka Soome meedia ning külalistemaja rajaja sai oma asutusele nime (Varastatud parve hotell) juba enne selle ehituse alustamist. Hotelli sagedased soomlastest külalised aga teavad rääkida, et Soomes on umbes kolmkümmend parve, kuid Kavastu parv olla selamail neist kõigist tuntum.

 

 

 

 

 

 

KUU TALU

Puhkus Kuu talus tähendab sõbralikku ja lõõgastavat atmosfääri Emajõe ääres, viimast asustatud punkti jõe vasakul kaldal enne Peipsi järve. Võid lubada endale mälestusi, kus siravate tähtede all oli Sinu õnnelikum mina ja kuuvalgus saatis Su öist kümblust. Võid lubada hingata kosutavat maaõhku, saata silmsidemes erinevaid linnulende ja kuulata hääli, kus linnulaul harmoniseerub jõe taustaga. Luba endale seda väga erilist puhkusekogemust ja me aitame Sul luua mälestused, mis jäävad Sinuga.

Lõdvestu, naudi ja ole aktiivne samaaegselt.

Puhkus Kuu talus on võimalik aastaringselt. Firmade suve- ja talvepäevad, stiilipeod, saunapralled, sünnipäevad, koosistumised sõpradega....

Võtame igat klienti personaalselt ja teeme igale kliendile HEA HINNA! Küsi järele!

Tule Kuule! Ole cool!

 

Aadress
Kuu talu, Kavastu küla, Luunja vald, 62202
Telefon
509 3759; 662 6682
E-mail
Saada e-mail

 

 

 

Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011
MWeb