« Tagasi

Tasuta ettevõtlikkuse programm "Hobist ärini"

Luunja vallas Lohkva kogukonnakeskuses toimub kolmel päeval tasuta koolitus, kust saab julgust mõelda oma hobist/ideest laiemalt ja avaramalt ning arendada see potentsiaalseks tuluallikaks.

Koolitusest saavad osa võtta: 

  • lapsega kodus vanemad;
  • kuni 29-aastased inimesed kel on jäänud lõpetamata põhi-, kesk- või kutsekool;
  • töötud vanuses 55+.

Koolitused toimuvad Lohkva kogukonnakeskuses VARAKAS (Kabina tee 14, Lohkva, Luunja vald, Tartumaa):

  • 15. oktoober kell 10.00-15.00 „Ideemäng" - Saad oma ideele või hobile läheneda täiesti uue nurga alt, mõelda "kastist välja" ning leiad julgust edasi liikumiseks.
  • 16. oktoober kell 10.00-15.00 „Kuidas luua kasulikke suhteid?" - Saad nippe, kuidas julgemalt suhelda, olla avatud suhtleja ning kuidas sõlmida kasulikke koostöösuhteid.
  • 19. oktoober kell 10.00-16.00 „Kuidas mõjuvalt esineda?" - Kui oskad hästi ja mõjuvalt suhelda, on paljud uksed sinu ees avatud. Räägime esinemisoskusest ning harjutame oma idee/hobi tutvustamist, et saaksid oma ideid julgelt tutvustada ja teistega jagada.

Koolituspäevad on mängulised, mille käigus toimub palju arutelusid. Iga osaleja töötab oma ideedega ja täiendab neid pidevalt. Koolituse lõpuks saad teada milliseid järgmisi samme astuda oma ideede/hobi edasi arendamiseks. Kui sa kõhkled, tule ikka kohale, sest teistega koos tuleb ikka häid ideid!

Koolitus on tasuta, kohvipausideks katame laua ühiselt.

NB! Vajadusel saab osaleda koos lapsega.

Grupi suurus on 6-10 inimest, osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. Võta ühendust ene.reedi@gmail.com või registreeru siin.

Rohkem infot: https://mi.ee/koolitused
Koolituse viib läbi turismiarenduse, teenustedisaini ja koolitamiskogemusega Marketingi Instituudi koolituspartner Ene Reedi.
Programmi rahastavad INNOVE ja Euroopa Sotsiaalfond.