Vallavalitsus

LUUNJA VALLAVALITSUS

Üldtelefon    +372 741 7319

faks               +372 741 7398

e-post           luunjavv@luunja.ee

Puiestee 14, Luunja alevik

Tartu maakond 62222
Registreerimiskood: 75003476 

Arveldusarve
Swedbank EE98 2200 0011 2013 3283

Vallavanem  Aare Anderson aare@luunja.ee 

Tel  741 7100,  520 0794
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-11.00  

Ametiülesanded ja CV vt  vallavanem


Vallasekretär  Aime Koor  aime@luunja.ee 
Haridus: kõrgem (zooinsener), valla- ja linnasekretäride kutseõpe
Tel  741 7318, 529 3633
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00 

Ametijuhend: Vallasekretär

 

Majandusnõunik   Harri Lepp   harri@luunja.ee

Haridus: kõrgem (põllumajanduse ökonoomika ja ettevõtlus)

Tel 741 7103
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00 

Ametijuhend: Majandusnõunik


Pearaamatupidaja Hille Luts  hille@luunja.ee

Haridus: kõrgem (ettevõtlus ja finantsjuhtimine)

Tel 7417 274

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

 

Haridusnõunik Kadi Saarso  kadi@luunja.ee

Haridus: kõrgem (raamatukogundus ja bibliograafia)

Tel 741 7234, 5661 2583

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00,

Ametijuhend: Haridusnõunik

 

Sotsiaalnõunik  Kairit Pahk kairit@luunja.ee

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)
Tel  741 7101, 5660 8847
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00

Ametijuhend: Sotsiaalnõunik 


Lastekaitsespetsialist Ruth Teino ruth@luunja.ee

Haridus: kõrgem (sotsiaalpedagoogika)

Tel 741 7260, 5332 5950

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 30.01.-14.02.2017

Ametijuhend:


Ehitus- ja keskkonnanõunik  Tamur Tensing   tamur@luunja.ee  
Haridus: kõrgem (veemajandus)
Tel  741 7225, 502 6497
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00 

Ametijuhend: Ehitus- ja keskkonnanõunik


Maanõunik  Maret Einla  maret@luunja.ee

Haridus: kõrgem (kinnisvara planeerimine ja hindamine)

Tel 741 7323
Vastuvõtuaeg:  T ja N kell 9.00-16.00, puhkus 17.02.2017

Ametijuhend: Maanõunik

 

Maanõunik   Teivi Leis  teivi@luunja.ee                                     

Haridus: kõrgem (kinnisvara planeerimine) 

Teenistussuhe peatatud


Planeeringu- ja haljastusspetsialist  Evelin Karjus evelin@luunja.ee

Haridus: kõrgem (maastikuarhitektuur)  

Tel 741 7217

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00, puhkus 10.02.-17.02.2017 

Ametijuhend: 


 

Registripidaja-sekretär  Katrin Madisson katrin@luunja.ee
Haridus: kõrgem (loomakasvatus), valla- ja linnasekretäride kutseõpe

Tel  741 7319

Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00
Ametijuhend: Registripidaja-sekretär

 

Raamatupidaja  Edma Dovnar  edma@luunja.ee 
Haridus: kesk-eri (raamatukogundus)
Tel  741 7102
Vastuvõtuaeg T ja R kell 9.00-16.00
Ametijuhend: Raamatupidaja
 

Metsanduse spetsialist Veljo Semilarski veljo.semilarski@keskkonnaamet.ee

Tel 524 8584 

Vastuvõtuaeg: 

Keskkonnaameti Jõgeva-Tartu regiooni Tartu kontoris (Aleksandri tn. 14, II korrus, kabinet 212)

iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kella 10-12 ning 13-14

 



 

Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011
MWeb